Nowe
technologie.

Nowe technologie rewolucjonizują całe sektory biznesu i gospodarki. Ich wdrażanie to nie tyle kwestia możliwości, co konieczności. Nasze strategie i rozwiązania wydatnie przyczyniają się do budowania przewagi rynkowej firm w teraźniejszości i przygotowują organizację na wyzwania przyszłości.
W ramach MC2 Solutions skupiamy się na rozwiązaniach, które wykazały się przydatnością w biznesie i które cały czas podlegają dynamicznemu rozwojowi.

Blokchain
Sztuczna inteligencja
Big Data

Transformacja
cyfrowa.

Transformacja cyfrowa procesów biznesowych lub całego przedsiębiorstwa to bez wątpienia złożony proces, który wymaga zespołu z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Profesjonaliści z MC2 Solutions mają na swoim koncie szereg transformacji cyfrowych, także w ramach wyjątkowo skomplikowanych i rozbudowanych systemów. Potwierdzeniem naszych kompetencji jest długa lista firm polskich i międzynarodowych, dla których pracowaliśmy oraz statuetka Digital Excellence Award, którą nasz zespół zarządzający otrzymał w 2017 roku za cyfrową transformację roku.

Rozwiązania
dedykowane.

Każdy sektor ma swoją specyfikę, a każda firma swój model działania. Nasz zespół opracowuje najlepsze – najbardziej wydajne i dopasowane do firmy – dedykowane rozwiązania IT. Pracujemy w ścisłej relacji z klientem, odpowiadając na jego potrzeby i wskazując na obszary, w których dostrzegamy drzemiący potencjał. Efektem jest optymalizacja procesów biznesowych i wymierny zysk finansowy.